NightMu
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

NightMu

NightMU Online Forums !
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Alte jocuri preferate

In jos 
+5
Admin
zeus
DiaPunk
Exile
BaDTerroR
9 participan?i
AutorMesaj
BaDTerroR
Noob
Noob



Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 26/08/2007

Alte jocuri preferate Empty
MesajSubiect: Alte jocuri preferate   Alte jocuri preferate Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 11:31 pm

Hmm...eu cred ca aproape toata lumea are un joc preferat inafara de mu...Counter-Strike , Warcraft sau orice altceva......postati si voi jocul vostru preferat si motivati ca de ce va place acel joc.......Smile e un subiect destul de interesant...
Sus In jos
Exile
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 19/08/2007

Alte jocuri preferate Empty
MesajSubiect: Re: Alte jocuri preferate   Alte jocuri preferate Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 11:45 pm

World of Warcraft , CS [ ocazional ] , NFS , Sims , etc , nu pot sa le enumar pe toate Very Happy
Sus In jos
DiaPunk
Noob
Noob



Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 19/08/2007

Alte jocuri preferate Empty
MesajSubiect: Re: Alte jocuri preferate   Alte jocuri preferate Icon_minitimeMar Aug 28, 2007 8:37 am

heroes:D
Sus In jos
BaDTerroR
Noob
Noob



Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 26/08/2007

Alte jocuri preferate Empty
MesajSubiect: Re: Alte jocuri preferate   Alte jocuri preferate Icon_minitimeMar Aug 28, 2007 10:26 am

oh bene...si mie imi place counterul dar am zis sa si motivati de ce va place acel joc Smile) in fine e oke
Sus In jos
Exile
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 19/08/2007

Alte jocuri preferate Empty
MesajSubiect: Re: Alte jocuri preferate   Alte jocuri preferate Icon_minitimeMar Aug 28, 2007 1:20 pm

Pentru ca ma mai joc cu prietenii , si ma relaxez Smile Inainte jucam ca un disperat , dar nu ma mai stresez :p

P.S : Welcome Dia >Very Happy<
Sus In jos
BaDTerroR
Noob
Noob



Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 26/08/2007

Alte jocuri preferate Empty
MesajSubiect: Re: Alte jocuri preferate   Alte jocuri preferate Icon_minitimeMar Aug 28, 2007 3:05 pm

mie mi-a placut sa joc si Dota deoarece imi place grafica....dar e mai plictisitor ca mu..asa ca am ramas totusi la mu Wink cheers
Sus In jos
zeus
Admin
Admin
zeus


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 18/08/2007

Alte jocuri preferate Empty
MesajSubiect: Re: Alte jocuri preferate   Alte jocuri preferate Icon_minitimeMar Aug 28, 2007 8:51 pm

hm cel mai frumos joc care l-am jucat acum cativa ani cand eram in generala era black and white si total club manager pt mine astea vor ramane cele mai frumoase Very Happy
Sus In jos
Admin
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 14/08/2007

Alte jocuri preferate Empty
MesajSubiect: Re: Alte jocuri preferate   Alte jocuri preferate Icon_minitimeMier Aug 29, 2007 6:11 am

pt mine singurul joc care mia placut a fost GOTHIC grafica nu e cine stie ce la 1 si 2 dar povestea este faina.
Sus In jos
https://nightmu.forumgratuit.ro
ZaBest
Noob
Noob
ZaBest


Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 29/08/2007

Alte jocuri preferate Empty
MesajSubiect: Re: Alte jocuri preferate   Alte jocuri preferate Icon_minitimeJoi Aug 30, 2007 9:16 am

mai de mult imi place-au strategiile ... era interesant sa tot faci misisuni sa t costruesti singur aza milirtara.... de ex Doom2000 e un fel de star craft pt cei care u il stiu..... dar acum mi plac jocurle online care se joaca impreuna cu altii fifa....nfs ... CS .... s in final MU
Sus In jos
red_body
Noob
Noob
red_body


Numarul mesajelor : 11
Varsta : 34
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 15/08/2007

Alte jocuri preferate Empty
MesajSubiect: Re: Alte jocuri preferate   Alte jocuri preferate Icon_minitimeVin Aug 31, 2007 10:04 pm

incercati Test Drive Unlimite tare rau jocu simulator de masini grafica 10x si Test Driver.
Sus In jos
bestyal
Noob
Noob



Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 16/08/2007

Alte jocuri preferate Empty
MesajSubiect: Re: Alte jocuri preferate   Alte jocuri preferate Icon_minitimeJoi Sept 06, 2007 4:03 pm

mie unu imi place cabal...e tot rpg si e super!!!
Sus In jos
BerlAdeN
Admin
Admin
BerlAdeN


Numarul mesajelor : 19
Varsta : 35
Location : `n beci with Hassan !
Data de inscriere : 19/08/2007

Alte jocuri preferate Empty
MesajSubiect: Re: Alte jocuri preferate   Alte jocuri preferate Icon_minitimeMar Sept 11, 2007 2:07 pm

hmm slab rau cabal... rau tare..si k questuri si k grafica.. si ca tot... si 2moons la fel... cel mai bun joc din gama aklaim e 9dragons... ala mai are cit de cit o logica si e un pic mai bine pus la punct..

momentan prefer guild wars..
Sus In jos
http://www.bestmu.jpc.ro/index.php
Continut sponsorizat





Alte jocuri preferate Empty
MesajSubiect: Re: Alte jocuri preferate   Alte jocuri preferate Icon_minitime

Sus In jos
 
Alte jocuri preferate
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NightMu :: Divestisment :: Discutii libere-
Mergi direct la: