NightMu
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

NightMu

NightMU Online Forums !
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 O propunere interesanta

In jos 
+6
zeus
red_body
BerlAdeN
kingshaman
Axel
GorNaBar
10 participan?i
AutorMesaj
GorNaBar
Noob
Noob



Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 15/08/2007

O propunere interesanta Empty
MesajSubiect: O propunere interesanta   O propunere interesanta Icon_minitimeMier Aug 15, 2007 10:08 pm

Stiu ca nu se mai pot cumpara itemuri full pe reseturi, si de accea doresc sa propun sa reactivati acest program "pentru saraci"; multi dintre noi am fi dispusi sa renuntam si la 300 de reseturi pentru un set full... Macar mai organizati eventuri cu itemuri full, sau vreun alt fel in care sa putem face rost de itemuri full.
Sus In jos
Axel
Noob
Noob



Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 17/08/2007

O propunere interesanta Empty
MesajSubiect: Re: O propunere interesanta   O propunere interesanta Icon_minitimeVin Aug 17, 2007 10:03 am

gorna o propunere mai buna ar fi asa sa se scada exp al 500 sa se introduca itemele fulll p rr dar sa fie mult mai scumpe adik nu exagerat dublul preturilor care au fost...
sh ink o propunere ar fi cand se va schimba versiunea...sa se dea wipe la baza de date sh sa se adauge baza de date cea veche la noua versiune:P
Sus In jos
GorNaBar
Noob
Noob



Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 15/08/2007

O propunere interesanta Empty
MesajSubiect: Re: O propunere interesanta   O propunere interesanta Icon_minitimeVin Aug 17, 2007 4:55 pm

Sunt total de acord cu ce spui. Ar fi bine sa poti face reseturile ceva mai incet, si sa poti cumpara itemuri full pe reset oricand (nu ca inainte sa se scoata dupa cateva saptamani).
Chiar si pret dublu pe fulluri e o idee buna, sa trebuiasca sa muncesti cu adevarat pentru ele Very Happy . Nu am inteles ce ai vrut sa zici prin reintroducerea bazei de date cea veche...
Sus In jos
Axel
Noob
Noob



Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 17/08/2007

O propunere interesanta Empty
MesajSubiect: Re: O propunere interesanta   O propunere interesanta Icon_minitimeSam Aug 18, 2007 1:47 pm

poi intrun subforum umpik mai sus a zis smv ca va schimba versiunea .... sh yo am zis sa pastreze baza de date:))
Sus In jos
kingshaman
Noob
Noob
kingshaman


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 35
Location : Arad
Data de inscriere : 15/08/2007

O propunere interesanta Empty
MesajSubiect: Re: O propunere interesanta   O propunere interesanta Icon_minitimeSam Aug 18, 2007 4:39 pm

daca si asa este un server de distractye si nu un server in care se platesc fulurile cu $
ar fi bine sa se poata lua fuluri pe rr sau pe puncte , poate asa mai creste si serverul Very Happy
incet , incet devenim mesteri mari Very Happy
Sus In jos
GorNaBar
Noob
Noob



Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 15/08/2007

O propunere interesanta Empty
MesajSubiect: Re: O propunere interesanta   O propunere interesanta Icon_minitimeSam Aug 18, 2007 8:47 pm

Ce sper sa mai faceti, dupa ce puneti sezonul 3, ar fi sa rebagati un topic cu toate retetele de chaos machine si alte retete de care mai stiti ca merg, si acel link unde puteai sa vezi poze cu toate itemurile din joc.
Sus In jos
BerlAdeN
Admin
Admin
BerlAdeN


Numarul mesajelor : 19
Varsta : 35
Location : `n beci with Hassan !
Data de inscriere : 19/08/2007

O propunere interesanta Empty
MesajSubiect: Re: O propunere interesanta   O propunere interesanta Icon_minitimeMar Aug 21, 2007 5:38 pm

dap o sa ne ocupam de trb asta saptamiia viitoare , avem un pic de trb acuma Smile lol!
Sus In jos
http://www.bestmu.jpc.ro/index.php
red_body
Noob
Noob
red_body


Numarul mesajelor : 11
Varsta : 34
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 15/08/2007

O propunere interesanta Empty
MesajSubiect: Re: O propunere interesanta   O propunere interesanta Icon_minitimeMar Aug 21, 2007 6:57 pm

are ceva nou adika arme seturi caractere noi?
Sus In jos
GorNaBar
Noob
Noob



Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 15/08/2007

O propunere interesanta Empty
MesajSubiect: Re: O propunere interesanta   O propunere interesanta Icon_minitimeMar Aug 21, 2007 8:16 pm

Faceti treaba buna. Tineti-o tot asa. Sper sa ne putem bucura in curand de sezonul 3 Very Happy

Inca o chestie: ar fi o idee foarte foarte buna sa stergeti baza de date, s-o luam toti de la capat... ca un fel de refresh.
Sus In jos
zeus
Admin
Admin
zeus


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 18/08/2007

O propunere interesanta Empty
MesajSubiect: Re: O propunere interesanta   O propunere interesanta Icon_minitimeMier Aug 22, 2007 6:36 pm

arata mie unu full status fara set full s-au pe aproape ..
s-au dat multe itemuri free full si bune ashea pt jucatori ce sunt interesati

edit:si eu astept s3 pe bestumu Very Happy cheers
Sus In jos
kingshaman
Noob
Noob
kingshaman


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 35
Location : Arad
Data de inscriere : 15/08/2007

O propunere interesanta Empty
MesajSubiect: Re: O propunere interesanta   O propunere interesanta Icon_minitimeJoi Aug 23, 2007 10:48 pm

ce ma intereseaza pe mine si cred ca pe multy este sa creasca serverul
asa ca incercaty sa trimitety linkul peste tot ( pe alte mu-uri , pe dc ++ ) sau pe tot ce mai stity voi - Best Mu rulls !!! B-)
Sus In jos
Exile
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 19/08/2007

O propunere interesanta Empty
MesajSubiect: Re: O propunere interesanta   O propunere interesanta Icon_minitimeVin Aug 24, 2007 11:20 pm

Ca sa crestem , avem nevoie si de noi , uite , eu promit de saptamana viitoare , ca o sa ne revenim , cu mai multe event`uri etc..
In legatura cu S3, inca nu a aparut official , e inca in teste , plin de buguri etc.. Mai asteptam cateva luni bune pana apare final Smile
Sus In jos
GorNaBar
Noob
Noob



Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 15/08/2007

O propunere interesanta Empty
MesajSubiect: Re: O propunere interesanta   O propunere interesanta Icon_minitimeSam Aug 25, 2007 2:58 pm

E adevarat ca e plin de buguri sezonul 3. Abia astept sa-l puneti si voi, sigur o sa atraga mai multa lume. Eu joc deja de o saptamana pe un server cu patchul cu sezonul 3 si vreau sa va spun ca e super tare.
Sus In jos
zeus
Admin
Admin
zeus


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 18/08/2007

O propunere interesanta Empty
MesajSubiect: Re: O propunere interesanta   O propunere interesanta Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 1:50 pm

in fine cu s3 ... dupa mine fiecare server are atractia lui in a fi unic ... desing propriu isi spune cuvantul
Sus In jos
BaDTerroR
Noob
Noob



Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 26/08/2007

O propunere interesanta Empty
MesajSubiect: Re: O propunere interesanta   O propunere interesanta Icon_minitimeMar Aug 28, 2007 10:32 am

aha zeus la faza asta ai zis-o.....chiar asa e....nu cred ca trebuie pus pe fiecare server acelasi s........sau alte patch uri...sa fie unic si sa ii placa la lume...atat.....
Sus In jos
ZaBest
Noob
Noob
ZaBest


Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 29/08/2007

O propunere interesanta Empty
MesajSubiect: Re: O propunere interesanta   O propunere interesanta Icon_minitimeMier Aug 29, 2007 4:29 pm

Apropo de sesion 3... Exile tin sa iti zic ca am citit ce ai scris despre sesio 3 si am vazut imaginile cu aripile si caracterele .... dar am mai auzit ca acele caractere apar asa numai la muurile care au pach pt asa ceva iclus sau daca l-ai downloadat tu! si cu bugurile se poate rezolva.... daca va ganditi sa o schimbati stiu pe cnv care v-ar putea ajuta. Si ca o propunere.... pt seturile full ..... cu siguranta o optiune ar fi sa se scada experienta .. pt ca desi e un funny mu si rr-urile ar trebuie sa fie facute cu placere toti intra doar sa se faca full stats si sa intre pe alt server..... asa ca ... daca vor doar atat experienta trebuie scazuta iar setul full sa fe primit cam pe la 20 - 250 de rr , asta doar pt cei care chiar isi doresc unul NEAPARAT Smile
Sus In jos
EMINEM
Noob
Noob
EMINEM


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 14/09/2007

O propunere interesanta Empty
MesajSubiect: Re: O propunere interesanta   O propunere interesanta Icon_minitimeSam Sept 15, 2007 7:50 am

Manilor sunt de acord cu voi cu toate pareile de mai sus dar mai schimbati si voi eventurile ca acestea se afla in fiecare mu''drop,H&S,pk si race''
faceti si voi altele/uitativa la propunerile pentru noi eventuri de la admin request la EMINEM si datimi si un voot Very Happy Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





O propunere interesanta Empty
MesajSubiect: Re: O propunere interesanta   O propunere interesanta Icon_minitime

Sus In jos
 
O propunere interesanta
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O propunere
» O simpla propunere...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NightMu :: Categorie pentru jucatori :: Propuneri/Sugestii-
Mergi direct la: