NightMu
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

NightMu

NightMU Online Forums !
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 O propunere

In jos 
+4
big_smoke
ZaBest
Exile
BaDTerroR
8 participan?i
AutorMesaj
BaDTerroR
Noob
Noob



Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 26/08/2007

O propunere Empty
MesajSubiect: O propunere   O propunere Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 11:04 pm

Un fel de ajutor sau "sponsorizare" ar fi sa se faca daca inca nu s-a facut un banner mai mic cu BestMU si eu am cateva cunostinte sa le puna pe site-urile lor cu muzica/si alte chestii.....si asa poate ar creste si numarul de persoane pe server...... poate pare o prostie dar dupa mine e buna ideea sa faci reclama pe alte web site uri..si forumuri...deci daca se accepta as putea sa va ajut :-??
Sus In jos
Exile
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 19/08/2007

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 11:33 pm

O sa fac eu bannere cu diferite dimensiuni zilele astea ..
Moved la Propuneri si Sugestii !
Sus In jos
BaDTerroR
Noob
Noob



Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 26/08/2007

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 11:35 pm

ok...dupa ce ai facut bannerele sa postezi aici bannerele sau trimite un pm cu id-ul tau de yahoo messenger daca ai si daca vrei mi le trimiti si te pot ajuta....
Sus In jos
Exile
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 19/08/2007

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 11:36 pm

O sa postez aici ..
Sus In jos
BaDTerroR
Noob
Noob



Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 26/08/2007

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeMar Aug 28, 2007 4:19 pm

M-am plictisit prea tare si m-am gandit sa fac ceva banner dar la photoshop nu ma pricep asa de bine ... oricum mie imi plac astea mai simple care se pot pune pe forum/web siteuri si ocupa loc mai mic :


Banner Mare
Banner mic Web Site
Banner mic Forum

Nu is profesionale deloc....dar totusi scrieti-va parerea pls....si daca va plac le-am putea folosi pe acestea Smile
Sus In jos
ZaBest
Noob
Noob
ZaBest


Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 29/08/2007

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeMier Aug 29, 2007 4:18 pm

Eu propun sa atrageti jucatori cu diferite premi ! De exemplu sa se ofere seturi cu 6 optiuni celor care aduc cate 5 playeri , dar pt a primi setul ales trebuie sa se prezinte cu toti jucatorii adusi de el la unul dintre admini , ar acesta sa faca un print pe care sa-l posteze pe forum, dar ! Atentie ! : daca se observa ca jucatorii veniti dispar ( nu mai joaca ) dp server foarte cuand => ca cel care i-a atras in joc , a facuto doar pt set! In felul acesta setul ii va fi cofiscat Smile ..... ar mai fi o posibilitate ... ca cel care aduce jucator sa prmeasca setul doar dupa ce playerii adusi cresc pana la minim 10 reseturi. Sper ca e o ideie buna Smile
Sus In jos
big_smoke
Noob
Noob



Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 29/08/2007

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeMier Aug 29, 2007 4:41 pm

zabest mai esti

edit:by zeus plz use edit Idea
Sus In jos
BaDTerroR
Noob
Noob



Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 26/08/2007

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeMier Aug 29, 2007 10:01 pm

bine bine dar nimeni nu a zis nimic de bannerele facute de me is chiar asa de naspa ? Smile) ziceti-mi pe fatsa ca nu ma supar oricum sunt incepator Razz
Sus In jos
red_body
Noob
Noob
red_body


Numarul mesajelor : 11
Varsta : 34
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 15/08/2007

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeVin Aug 31, 2007 10:01 pm

BaDTerroR sunt dragutze dar pune mai multe cu alte poze si isi aleg ei.Keep Working
Sus In jos
Exile
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 19/08/2007

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeSam Sept 01, 2007 1:10 am

BaDTerroR a scris:
M-am plictisit prea tare si m-am gandit sa fac ceva banner dar la photoshop nu ma pricep asa de bine ... oricum mie imi plac astea mai simple care se pot pune pe forum/web siteuri si ocupa loc mai mic :


Banner Mare
Banner mic Web Site
Banner mic Forum

Nu is profesionale deloc....dar totusi scrieti-va parerea pls....si daca va plac le-am putea folosi pe acestea Smile
Sau nu .. Ma ocup eu maine ca am timp liber de tot ce exista Smile
Sus In jos
EMINEM
Noob
Noob
EMINEM


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 14/09/2007

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeSam Sept 15, 2007 7:47 am

Manilor sunt de acord cu voi cu toate pareile de mai sus dar mai schimbati si voi eventurile ca acestea se afla in fiecare mu''drop,H&S,pk si race''
faceti si voi altele/uitativa la propunerile pentru noi eventuri de la admin request la EMINEM
Sus In jos
[bk]sika
Noob
Noob



Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 14/09/2007

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeMier Sept 19, 2007 10:11 pm

auziti da nu se mai dau iteme pe rr ?
Sus In jos
[bk]sika
Noob
Noob



Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 14/09/2007

O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitimeMier Sept 19, 2007 10:11 pm

auziti da nu se mai dau iteme pe rr ?
Sus In jos
MYSTERIO
Noob
Noob
MYSTERIO


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 22/11/2007

O propunere Empty
MesajSubiect: Nice work   O propunere Icon_minitimeJoi Noi 22, 2007 9:47 pm

NICE work faine bannerele Exclamation Exclamation
Sus In jos
Continut sponsorizat





O propunere Empty
MesajSubiect: Re: O propunere   O propunere Icon_minitime

Sus In jos
 
O propunere
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O propunere interesanta
» O simpla propunere...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NightMu :: Categorie pentru jucatori :: Propuneri/Sugestii-
Mergi direct la: